המועדון הישראלי לקמפינג וקראוונים
חבר באיגוד העולמי .F.I.C.C  

קישורים  |  דף מפרסמים  |  אתרים בארץ  |  מפגש טו בשבט 2023  |  כושר גרירה לרכב-תקנות חדשות  |  קינן קמפינג כל הציוד לקראוונים ומחנאות  |  אחים ניסנבוים -קראונים BRUSTNER  |  מפגש פורים 2015  |  מפגש סוכות 2014  |  מפגש סוכות 2015 בירושלים  |  מפגש פורים 2018 בפרק אשכול  |  מפגש חנוכה דצמבר 2021 בפארק אשכול  |  
מפרסמים

 
 
 

_______________________
חדשות
מפגש חנוכה 2020 בפארק אשכול


תקופת הקורונה


מפגש חנוכה 2019 בפארק אשכול


מפגש שבועות 2019


מפגש פורים 2019


   סיפור מפגש פורים 2019 סיפור מפגש פורים 2019 בפארק אשכול
מפרי עטו של חברנו מוטי קרצר 

מפגש פורים 2019 פארק אשכול.
 
עד הרגע האחרון עוד לא היה ברור היכן נערוך השנה את המפגש, אנחנו תלויים בהמון גורמים כמו מיקום, מזג אויר , חשמל , חמס, עזה  ועוד.
לא מקנא בחברי ההנהלה שמקבלים החלטות ואנחנו המפונקים לא כל כך תורמים לנושא.
הזמנים התקצרו והבחירים הנבחרים קיבלו החלטה אמיצה, מפגש פורים בפארק אשכול.
יום רביעי מוקדם בבוקר יצא צוות חלוץ לארגן את המקום, נפרסו עשרות מטרים של כבלי חשמל כתומים מאובטחים ונפרסו רובוטים לחיבורי החשמל ועכשיו מחכים לחברים.
יום רביעי בצהרים והחברים מתחילים להגיע ולהתארגן לשהות של כמה ימים, דוד דרעי מנהל החניון מכוון כל אחד למקומו, יש שבוחרים לעלות לרחבה המרכזית ויש מעדיפים לטפס על גבעת הדשא הצופה על כולם מגבוה, שכונת אשכול עילית.
המקום מתמלא בסדר מופתי, משמעת ברזל בענייני חניה "חברים" דורש דוד  "חייבים להצטופף כדי לאפשר חניה טובה ונוחה גם למאחרים" וכולם ממושמעים.
רביעי בערב ועשן המנגלים מתחיל לעלות לשמיים , סוף סוף הסתיימה ההתארגנות והגיע זמן המינגול.
הערב יורד המקלחות מתמלאות בגברים מסריחים מזיעת היום וכמובן הנשים המקסימות מכינות עצמן לערב רביעי שבו.......
חמישי בבוקר, מתחיל הסיור הקבוע של בדיקת איכות אוזני ההמן של החברים, עוברים מקראוון לקראוון  וטועמים.... לא נעים, לכולם יש בעיה עם הטעים.... הכול טעים להם.
לא פוסחים על הנסיעה לאופקים לרכישות אחרונות, בדרך יש כאלה שקפצו למוזיאון חיל האוויר הקרוב ויש שיצאו לטיול קצר באזור וכולם מחכים ומצפים לערב..... הערב מסיבה.
שמטוב ועוזריו מארגנים את האוהל המרכזי, מכינים רחבת ריקודים שלא מביישת מועדון צמרת.
רינת עברת בין הקראוונים וכל משפחה מקבלת משלוח מנות מפואר שקצר הנייר מלהחיל את כל הטוב שהיה במשלוח.
ואם לא די בכך, לילך רינת מעיין וצוות עוזרים/ות מארגנים שולחנות כיבוד, אלכוהול תאורה ודקורציה שאינם נופלים מאולם אירועים ברמה הגבוהה ביותר.
הערב מגיע ומתחילים להרגיש התרגשות באוויר.
ואז כמו לפי הוראה מגבוה מגיעים הליצנים והקוסמים קצרה היריעה מלתאר את שלל התחפושות המדהימות של החברים. כולם יפים ובקושי אפשר להכיר  מי הוא מי .
התקהלות ראשונית בפתח האוהל, תדלוק אלכוהול כי כידוע כל קראווניסט בפורים מונע ע"י וודקה רד בול או בירה קורונה והיין נשפך לקיבה בשפע.
ואז די ג'יי עם מופע אורות ומוזיקה רועשת וכולם חוגגים, קופצים רוקדים ושמחים.
תחרות תחפושות ואכן.... ההימור על התחפושת המוצלחת והמקורית הצליח והוא/היא קיבל/ה מקום ראשון וזכה/ת בפרס ההולם את התחפושת.... והמוזיקה קלחה והאלכוהול זרם ובשעות הקטנות חזרנו כולנו לקראוונים לשינה טרופת אלכוהול למהדרין.
יום שישי הגיע, טרוטי עיניים מליל אמש יצאנו לסיור לימודים מהנה ומלמד בקיבוץ רביבים. ביקור מודרך במצפה רביבים ובחזרה להתארגנות לשבת.
שוק קח תן המסורתי התקיים ברחבה העליונה והמציאות זרמו בדומה לאלכוהול שעדיין נשאר בדם.
קידוש ערב שבת מסורתי אצל משפחת דוק בהשתתפות המונים וכולם פרשו לארוחת ערב משפחתית.
ערב שבת הפתעה, הזמרת מירי פולני ולהקתה נותנת בראש בשירי ארץ ישראל כיאה לחבורת מלח הארץ. מצטרפים לשירה מוטי ארד וגליה קרצר ועוד כמה שקצרה היריעה מלהכיל, ובלהט השירה פורצת דרורית בריקודי עם סוערים וסוחפת איתה את המכורים לדבר. שוב ערב מוצלח ומושלם וזאת מבלי להזכיר את שולחן הכיבודים העשיר שחיכה לכולם.
שבת בבוקר.  הלומים מלייל אמש ומחשבות על פירוק ופרידה ואז הודעה כי הגיע מרצה מתנדב וכל מי שמעוניין בהרצאה מוזמן לעלות לרחבה הגדולה עם כיסא, הרצאה שווה בהחלט .
צהריים, מתחילים לקפל חיבוקים נשיקות  ופרידות עם ידיעה שמחה שבקרוב שוב ניפגש ושוב יהיה לנו מפגש מוצלח כמו שרק "המועדון הישראלי לקמפינג וקראוונים" יודע לארגן.
העלינו על הכתב ללא סיפורי מתח או צחוק כדי שכולם יוכלו לקרא ולהיזכר בעוד כינוס פורימי מוצלח.
חברים
להתראות במפגש הבא
זהבית ומוטי קרצר.
פורים 2019 פארק אשכול.
 
 
 

המועדון הישראלי לקמפינג וקראוונים
 דוא"ל: israelcampingclub1@walla.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים